O nas

Aktywność fizyczna i zdrowie to podstawowa idea nam przyświecająca. Propagujemy prawidłowe wzorce i nawyki, pokazując przy tym w jaki sposób można się jednocześnie dobrze bawić. Ruch oraz szeroko pojęta aktywność poprzez systematyczne uprawianie sportu daje niesamowite korzyści i co do tego chyba nie trzeba nikogo przekonywać?
Naszą pasją jest brazylijska sztuka walki Capoeira, aczkolwiek czerpiemy również inspiracje z innych sztuk walki nie zapominając o elementach samoobrony. Rytm i taniec poprawiają humor więc dawki samby, zumby i radości na zajęciach zabraknąć nie może. Ciągle się rozwijamy i na treningach można często poczuć inspiracje zaczerpniętej z jogi, fitness, crossfiit, street workout.
Chcesz uzyskać ponadprzeciętna sprawność fizyczną? Chcesz wyrzeźbić swoje ciało i spalić zbędna tkankę tłuszczową? Chcesz trenować najpiękniejszą ze sztuk walki na świecie? A może po prostu chcesz zadbać o siebie i spróbować czegoś nowego? Dołącz do nas i rozpocznij z nami wielka przygodę jaką jest rozwój i samodoskonalenie siebie poprzez przełamywanie własnych ograniczeń.

Na naszych zajęciach trenują dzieci od 5 r. życia, młodzież szkolna oraz dorośli – trenują całe rodziny :] U nas każdy może znaleźć coś dla siebie.
Wyloguj się z fejsa… wyłącz telewizor i kompa…. nie bądź nolifem i zajrzyj do nas 🙂